< Arnhem
 
Programma 9 december 2018

11.00-12.00 uur: Ontbijtjes in Het Arnhems Gemaal (Malburgen), De Hooijmaat (Rijkerswoerd), Hotel Bizar Bazar (Klarendal) en Barista Café Arnhem (Centrum). Reserveren verplicht via arnhem.muziekbijdeburen.nl.

12.30-17.30 uur: Muziek bij de Buren: ga op pad en ontdek lokale muzikale talenten bij je buren!

18.00-21.00 uur: Besloten bijeenkomst voor deelnemende huiskamers en muzikanten in Showroom Arnhem.



klik hier voor de plattegrond
FILTER wijk:
stijl:
   
klik op de artiest voor meer informatie
 
  13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 14.15 14.30 14.45 15.00 15.15 15.30 15.45 16.00 16.15 16.30 16.45 17.00 17.15
1   - Rijnkade 63
Samusa
       
Samusa
       
Samusa
       
2   - Jansbuitensingel 17-1
     
Sax and the City
       
Sax and the City
       
Sax and the City
 
3   - Velperplein 14-7
 
Giel Smeets
       
Giel Smeets
       
Giel Smeets
     
4   - Velperplein 12-22
       
Roos Marijn
       
Roos Marijn
       
Roos Marijn
5   - Gele Rijders Plein 13
   
Romheen met La Zona
       
Romheen met La Zona
       
Romheen met La Zona
   
6   - Gele Rijders Plein 20-3
SisterKite
       
SisterKite
       
SisterKite
       
7   - Velperpoortslangstraat 22
     
Limoni
       
Limoni
       
Limoni
 
8   - Doelenstraat 14
 
The Deaf Aids
       
The Deaf Aids
       
The Deaf Aids
     
9   - Broerenstraat 29B
       
Magnolia
       
Magnolia
       
Magnolia
10   - Pastoorstraat 10
   
Yinzk
       
Yinzk
       
Yinzk
   
11   - Rijnkade 85-1
Nina van der Leest
       
Nina van der Leest
       
Nina van der Leest
       
12   - Paradijs 4
     
Lieve Lust
       
Lieve Lust
       
Lieve Lust
 
13   - Oranjestraat 45
 
BABARUM
       
BABARUM
       
BABARUM
     
14   - Hulkesteinseweg 10
       
Eva & Friends
       
Eva & Friends
       
Eva & Friends
15   - Noordelijke Parallelweg 62
   
Ranas Ragas
       
Ranas Ragas
       
Ranas Ragas
   
16   - Veluwestraat 112
De Managerz
       
De Managerz
       
De Managerz
       
17   - Callunastraat 11
     
5 Hoog Achter
       
5 Hoog Achter
       
5 Hoog Achter
 
18   - Bosboomstraat 17
 
@NOON
       
@NOON
       
@NOON
     
19   - Weissenbruchstraat 22
       
D’S Sing
       
D’S Sing
       
D’S Sing
20   - Bauerstraat 37-4
   
Melle Berendsen
       
Melle Berendsen
       
Melle Berendsen
   
21   - Cornelis Outshoornplaats 32
Levi Noah
       
Levi Noah
       
Levi Noah
       
23   - Burgemeester Weertsstraat 23
 
Bellfire
       
Bellfire
       
Bellfire
     
24   - Burgemeester Weertsstraat 71
       
A-Ma-jeur
       
A-Ma-jeur
       
A-Ma-jeur
25   - Izaäk Evertslaan 11
   
Gangabella
       
Gangabella
       
Gangabella
   
26   - G.A. van Nispenstraat 200
eccetto
       
eccetto
       
eccetto
       
27   - Mendelssohnlaan 35
     
Bluessum
       
Bluessum
       
Bluessum
 
28   - Ravelstraat 2
 
La Follia
       
La Follia
       
La Follia
     
29   - Verhuellstraat 24
       
TriBell
       
TriBell
       
TriBell
30   - St. Antonielaan 268
   
CoastBeat
       
CoastBeat
       
CoastBeat
   
31   - Hommelseweg 73
Arnhems BinnenStadsKoor
       
Arnhems BinnenStadsKoor
       
Arnhems BinnenStadsKoor
       
32   - Hommelseweg 169a
     
Renske & Ellen
       
Renske & Ellen
       
Renske & Ellen
 
33   - Hommelseweg 349
 
juttamusic.com
       
juttamusic.com
       
juttamusic.com
     
34   - Hommelseweg 415
       
Hartog Eysman & Robert Siroen
       
Hartog Eysman & Robert Siroen
       
Hartog Eysman & Robert Siroen
35   - Catharijnestraat 117
   
1 Goede Reden
       
1 Goede Reden
       
1 Goede Reden
   
36   - Klarendalseweg 82
One Big Heart
       
One Big Heart
       
One Big Heart
       
37   - Klarendalseweg 413
     
Neighbours
       
Neighbours
       
Neighbours
 
38   - Onder de Linden 101
 
Lieke van Rooijen
       
Lieke van Rooijen
       
Lieke van Rooijen
     
39   - J.P. Heijestraat 28
       
Crash Out
       
Crash Out
       
Crash Out
40   - Dominee Bechtlaan 1
(Let op; gewijzigd t.o.v. programmakrant)
   
Banda Exota
       
Banda Exota
       
Banda Exota
   
41   - Regiment Pioniers 6
Kings of Wellness
       
Kings of Wellness
       
Kings of Wellness
       
42   - Sperwerstraat 119
(Let op; gewijzigd t.o.v. programmakrant)
     
Loriën
       
Loriën
       
Loriën
 
43   - Sperwerstraat 117
(Let op; gewijzigd t.o.v. programmakrant)
 
Gioia Tolmeijer
       
Gioia Tolmeijer
       
Gioia Tolmeijer
     
44   - Willem van Gulikstraat 24
       
The Jungs
       
The Jungs
       
The Jungs
45   - Rosendaalsestraat 320
   
California Dreaming
       
California Dreaming
       
California Dreaming
   
46   - Rosendaalsestraat 442
Members Only
       
Members Only
       
Members Only
       
47   - Römerselaan 8a
     
Four turning Five
       
Four turning Five
       
Four turning Five
 
48   - Plattenburgerweg 49
 
Maart Covers
       
Maart Covers
       
Maart Covers
     
49   - Julianalaan 90
       
Mr. Big Hand Tom
       
Mr. Big Hand Tom
       
Mr. Big Hand Tom
50   - Beatrixstraat 10
(Let op; gewijzigd t.o.v. programmakrant)
   
Tinnef
       
Tinnef
       
Tinnef
   
51   - Beatrixstraat 32
Visions of Johanna
       
Visions of Johanna
       
Visions of Johanna
       
52   - Roemer Visscherstraat 20
     
Sibling
       
Sibling
       
Sibling
 
53   - Potgieterstraat 9
 
De Mannen
       
De Mannen
       
De Mannen
     
54   - Herman Heijermansstraat 14
       
Jans & Damhuis
       
Jans & Damhuis
       
Jans & Damhuis
55   - Apeldoornsestraat 4A
   
Penta Ray
       
Penta Ray
       
Penta Ray
   
56   - Noord en Zuidstraat 29
Troost & Treur(nis)
       
Troost & Treur(nis)
       
Troost & Treur(nis)
       
57   - Steenstraat 27
     
Funked Up
       
Funked Up
       
Funked Up
 
58   - Steenstraat 55b
 
#ONCK
       
#ONCK
       
#ONCK
     
59   - Steenstraat 71
       
Afternoon Delight
       
Afternoon Delight
       
Afternoon Delight
60   - Steenstraat 81
   
TijgerBROOD
       
TijgerBROOD
       
TijgerBROOD
   
61   - Spijkerlaan 7
A Bit Out of the Blue(s)
       
A Bit Out of the Blue(s)
       
A Bit Out of the Blue(s)
       
63   - Driekoningenstraat 1-3
 
Christopher Walkman
       
Christopher Walkman
       
Christopher Walkman
     
64   - Kastanjelaan 35-2
       
Butterfly
       
Butterfly
       
Butterfly
65   - Parkstraat 43
   
Anne Weggeman
       
Anne Weggeman
       
Anne Weggeman
   
67   - Parkstraat 96
     
Balkantrio Arnhem
       
Balkantrio Arnhem
       
Balkantrio Arnhem
 
68   - Dijkstraat 57
 
Diny Lindenberg
       
Diny Lindenberg
       
Diny Lindenberg
     
69   - Boulevard Heuvelink 58-4
       
Ten:15
       
Ten:15
       
Ten:15
70   - Stadhoudersstraat 60
   
2nd-Opinion
       
2nd-Opinion
       
2nd-Opinion
   
71   - Het Nieuwe land 8
Bart's Musical Box
       
Bart's Musical Box
       
Bart's Musical Box
       
72   - Willem Barendszstraat 35
     
joris erwich
       
joris erwich
       
joris erwich
 
73   - Van Oldenbarneveldtstraat 29
 
Noble
       
Noble
       
Noble
     
74   - Alkmenegaard 17
       
Jurgen Rijkersband
       
Jurgen Rijkersband
       
Jurgen Rijkersband
75   - Margrietstraat 2-1
   
Bloody Driver Roel
       
Bloody Driver Roel
       
Bloody Driver Roel
   
76   - Graslaan 85
Roosmarijn
       
Roosmarijn
       
Roosmarijn
       
77   - Graslaan 68-2
     
Free IJssel Flow
       
Free IJssel Flow
       
Free IJssel Flow
 
78   - Fanny Blankers-Koenstraat 23
 
Easnadh
       
Easnadh
       
Easnadh
     
79   - Fanny Blankers-Koenstraat 89
       
Brass-it
       
Brass-it
       
Brass-it
80   - Fanny Blankers-Koenstraat 59
   
PennyLeen
       
PennyLeen
       
PennyLeen
   
81   - Fanny Blankers-Koenstraat 69
(Let op; gewijzigd t.o.v. programmakrant)
Bjast
       
Bjast
       
Bjast
       
82   - Adriaan Paulenstraat 22
     
De Drifft
       
De Drifft
       
De Drifft
 
83   - Max Euwestraat 44
 
Mr Gekko
       
Mr Gekko
       
Mr Gekko
     
84   - Loppersumhof 22
       
Smell the Horse
       
Smell the Horse
       
Smell the Horse
85   - Stedumhof 426
   
Koen Kleinleugenmors
       
Koen Kleinleugenmors
       
Koen Kleinleugenmors
   
86   - Mooieweg 15
The Gentle Moon
       
The Gentle Moon
       
The Gentle Moon
       
87   - De Pas 102
(Let op; gewijzigd t.o.v. programmakrant)
     
Due Suoni
       
Due Suoni
       
Due Suoni
 
88   - Ank van der Moerdreef 4
 
Cokkerône
       
Cokkerône
       
Cokkerône
     
89   - Dr. Christine Baderstraat 32
       
Doctors of Music
       
Doctors of Music
       
Doctors of Music
90   - Marius van Beeklaan 5
   
Hickory Hank
       
Hickory Hank
       
Hickory Hank
   
91   - John Grosmanstraat 5
De Kornuiten
       
De Kornuiten
       
De Kornuiten
       
92   - Gelderse Rooslaan 85
     
Moon Daze
       
Moon Daze
       
Moon Daze
 
93   - Malvastraat 3
 
Bloes Meis
       
Bloes Meis
       
Bloes Meis
     
94   - Kievitsbloemstraat 24
       
Alex B.
       
Alex B.
       
Alex B.
95   - Rijksweg-West 34
   
East Wind
       
East Wind
       
East Wind
   
96   - Schijndelstraat 41
(Let op; gewijzigd t.o.v. programmakrant)
Stringbean
       
Stringbean
       
Stringbean
       
97   - Gemertstraat 31
     
CATCH
       
CATCH
       
CATCH
 
98   - Zierikzeestraat 31
 
Robert Lanting
       
Robert Lanting
       
Robert Lanting
     
99   - Bakheidehof 25
       
Wisse & Angèle
       
Wisse & Angèle
       
Wisse & Angèle
100   - Beringehof 28
   
Erik-Y
       
Erik-Y
       
Erik-Y