Contact

Contact

Heb je een vraag die bestemd is voor een van de deelnemende steden? Scroll naar beneden voor de juiste contactpersoon.

Muziek bij de Buren  Nederland
Partners, sponsoren en nieuwe steden | Harold Oddens
Begeleiding deelnemende steden | Dionne Aldus
Pers en bureauzaken | Renée van Bussel

KVK 59116056
BTW NL853324682
IBAN NL79TRIO0197761925
Kantooradres: Nieuwe Plein 3, 6811 KN Arnhem

Team Arnhem
Contactpersoon: Renée van Bussel
Kantooradres: Nieuwe Plein 3, 6811 KN Arnhem
Mailadres: arnhem@muziekbijdeburen.nl

Team Deventer
Contactpersoon: Harold de Boer – Burgerweeshuis
Kantooradres: Bagijnenstraat 9, 7411 PT Deventer
Mailadres: deventer@muziekbijdeburen.nl

Team Ede
Contactpersoon: Stephan Beumer en Xander van Soelen
Mailadres: ede@muziekbijdeburen.nl

Team Enschede
Contactpersoon: Daisy Oosterbaan – Poppodium Atak
Kantooradres: Willem Wilminkplein 2, 7511 PG Enschede
Mailadres: enschede@muziekbijdeburen.nl

Team Hengelo
Contactpersoon: Pim Kokkeler – Poppodium Metropool
Kantooradres: Industrieplein 10, 7553 LL Hengelo
Mailadres hengelo@muziekbijdeburen.nl

Team Meppel
Contactpersoon: Bert Donker
Mailadres meppel@muziekbijdeburen.nl

Team Nijmegen
Contactpersoon: Jan Kuijs
Mailadres: nijmegen@muziekbijdeburen.nl

Team Wageningen
Contactpersoon: Elsje van de Weg – Thuis
Kantooradres: Stationsplein 32, 6701 AM Wageningen
Mailadres: wageningen@muziekbijdeburen.nl

Team Zwolle
Contactpersoon: Carlijn Hartlief
Kantooradres: Burgemeester Drijbersingel 7, 8021 DA Zwolle
Mailadres zwolle@muziekbijdeburen.nl